B3.Q1. În general, considerati ca România în momentul de fata se îndreapta într-o directie buna sau într-o directie gretita?
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q2. Cat de interesat sunteti Dvs. si familia Dvs., de: Stabilirea unor standarde durabile de calitate si de cost pentru toate serviciile sociale din Romania
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q3. Cat de multumit sunteti de felul in care merg lucrurile in Romania in privinta: Stabilirea unor standarde durabile de calitate si de cost pentru toate serviciile sociale din Romania
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q4. Cat de interesat sunteti Dvs. si familia Dvs., de: Dezvoltarea unui sistem informatic integrat de baze de date care sa fie folosit in serviciile de asistenta sociala din Romania?
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q5. Cat de multumit sunteti de felul in care merg lucrurile in Romania in privinta: Dezvoltarea unui sistem informatic integrat de baze de date care sa fie folosit in serviciile de asistenta sociala din Romania?
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q6. Cat de interesat sunteti Dvs. si familia Dvs., de: Ajutarea oamenilor care cauta loc de munca si provin din medii sociale cu dificultati sa-si gaseasca loc de munca prin servicii de consiliere si asistenta sociala?
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q7. Cat de multumit sunteti de felul in care merg lucrurile in Romania in privinta: Ajutarea oamenilor care cauta loc de munca si provin din medii sociale cu dificultati sa-si gaseasca loc de munca prin servicii de consiliere si asistenta sociala?
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q32. Cat de interesat sunteti Dvs. si familia Dvs., de: Sa nu mai existe romani care sa fie extrem de saraci, adica cei care nu au bani nici macar pentru strictul necesar zilnic?
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q33. In ce masura credeti ca Romania va atinge sau nu aceasta tinta pana in 2030: Sa nu mai existe romani care sa fie extrem de saraci, adica cei care nu au bani nici macar pentru strictul necesar zilnic?
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q34. Cat de interesat sunteti Dvs. si familia Dvs., de: Reducerea cu cel putin jumatate a numarului de romani saraci, adica cei care au venituri sub 60% din venitul mediu in Romania?
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q35. In ce masura credeti ca Romania va atinge sau nu aceasta tinta pana in 2030: Reducerea cu cel putin jumatate a numarului de romani saraci, adica cei care au venituri sub 60% din venitul mediu in Romania?
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q36. Cat de interesat sunteti Dvs. si familia Dvs., de: Consolidarea sistemul national unitar de servicii de urgenta in caz de calamitati naturale, accidente industriale si evenimente climatice extreme?
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)
B3.Q37. In ce masura credeti ca Romania va atinge sau nu aceasta tinta pana in 2030: Consolidarea sistemul national unitar de servicii de urgenta in caz de calamitati naturale, accidente industriale si evenimente climatice extreme?
![](http://agregator.romania-durabila.gov.ro//img/icons/plus.svg)